تعرفه تبلیغات خبرنامه

لطفا قبل از هر اقدامی شرایط و ضوابط آگهی در این لینک را با دقت مطالعه نمایید.

چرا تبلیغات در خبرنامه؟

اگر عضو سایت تراپیپر بوده باشید خواهید دید که ثبت نام در خبرنامه و دریافت ایمیل های خبر نامه تراپیپر کاملا به اختیار مشتری می باشد، به این معنی که کاربر میتواند عضو شود و یا هر زمان که خواست عضویت خود را از دریافت اخبار تراپیپر، کنسل کند. اگر شما عضو خبر نامه سایت نیستید، پیشنهاد می کنیم حتما عضو شوید تا از شیوه اجرای کار مطلع شوید. در حاشیه وبلاگ، محل ثبت ایمیل عضویت است. لینک ثبت نام در خبرنامه. تعداد اعضای مشترک خبرنامه تراپیپر نیز همانجا توسط میل چیمپ شمارش و گزارش شده است.

لازم به ذکر است که ارسال خبرنامه به وجود پست جدید در وبلاگ تراپیپر بستگی دارد و در صورتی که پست جدید نباشد، خبر نامه نیز ارسال نمی شود. طبق معمول، در هفته حداکثر دو خبرنامه ارسال می شود.

 

مزیت درج آگهی در خبر نامه سایت تراپیپر:

برخلاف روشهای ارسال ایمیل های انبوه تبلیغاتی ناخواسته به کاربران که امکان لغو اشتراک از دریافت مکرر ایمیل از دریافت کننده ایمیل سلب می شود و به اصطلاح اسپم یا هرزنامه تلقی می شوند ( تعاریف لینک 1 و  لینک 2 ) وبسایت تراپیپر از این کار مزموم پرهیز کرده و به کاربرانش ایمیل ناخواسته ارسال نمی کند. تنها ایمیلی که تراپیپر به کاربرانش ارسال می کند ایمیل های خبرنامه می باشد. لذا درج آگهی در ایمیل خبرنامه تراپیپر با وجود تعداد کم مشترک (تا امروز 1 دی ماه 1392 تعداد اعضای مشترک 1002) در مقایسه با تعداد کاربران سایت، این مزیت اصلی را دارد که:

  •  فرد نسبت به دریافت ایمیل آگاه است چون خود، ایمیلش را برای دریافت اخبار ثبت کرده است و پس از دریافت اخبار، حتما متن آن را میخواند. در چنین هنگامی آگهی  شما در بهترین حالت ممکن برای افرادی که به موضوع کار شما نیازمند هستند، نمایش داده می شود.
  •   شما می توانید عکس و همچنین متن تبلیغاتی بسیار طولانی و همچنین تعدادی لینک و یا کد تخفیف در آن قرار دهید.
  •  خبر نامه تراپیپر امروزه اعتبار زیادی دارد. این اعتبار از اعتبار تراپیپر نشات می گیرد. درج آگهی در آن نشان از کیفیتی برابر با کیفیت خدمات تراپیپر دارد.
  •   هزینه تبلیغات در ایمیل خبرنامه سایت تراپیپر با در نظر گرفتن جامعه خاص کاربری که از یک طیف مشخص می باشند بسیار مقرون به صرف است.

 

 

تضمین ارسال ایمیل ها به اینباکس:
کمپانی بزرگ میل چیمپ ضامن ارسال صحیح ایمیل می باشد. mailchimp.com
به دلیل اینکه افراد در هنگام ثبت ایمیل برای دریافت اخبار، ایمیل ابتدایی دریافتی را تایید می کنند، بدین صورت ایمیل ها با احتمال بسیار زیاد و اطمینانی که به سرویس میل چیمپ داریم، به اینباکس ارسال می شود.
 
 
 
آمار و ارقام:
 
میانگین باز شدن خبرنامه‌ها: ۴۰درصد

توجه : تعداد افراد مشترک در خبر نامه در حال افزایش است. تا امروز 1 دی ماه 1392 تعداد اعضای مشترک 1002

 
 
 
تعرفه:

هر نفر-ایمیل 75 تومان

هزینه کل به شیوه زیر محاسبه می شود

 

شیوه محاسبه هزینه کل:

مثال: اگر 1000 یوزر عضو خبر نامه تراپیپر باشند مسلما همه این تعداد، ایمیل را باز نکرده و نمی خوانند و با توجه به درصد میانگین باز شدن ایمیل که تا امروز بطور میانگین توسط میل چیمپ 40 درصد گزارش شده، هزینه هر خبر نامه 30000 هزار تومان می شود.

1000* 0.40 * 75 = 30000T

 لینک پرداخت آنلاین 

 

تخفیف تبلیغات در خبر نامه:

تا 2 خبرنامه: 5 درصد به ازای هر خبرنامه

تا 4 خبرنامه: 10 درصد به ازای هر خبرنامه

تا 6 خبر نامه: 15 درصد به ازای هر خبرنامه

تا 8 خبر نامه: 20 درصد به ازای هر خبر نامه

تا 10 خبر نامه: 30 درصد به ازای هر خبرنامه

 
 

شیوه‌های تبلیغات در خبرنامه:

 

تبلیغات اختصاصی به شکل بنر : حداکثر ابعاد بنر آگهی 260-260 است.

.تبلیغات اختصاصی به شکل محتوایی : تبلیغات محتوی نیز بصورت متنی در کادر مخصوص به خود مقابل بنر می باشد

محل درج آگهی در ایمیل، در زیر پست های اخیر است. 

شما با خرید یک خبرنامه، امکان درج هر دو شیوه تبلیغات را بطور همزمان خواهید داشت و همانطور که می دانید هر کدام مزایای خاص خود را دارا هستند.

همچنین تراپیپر در هر خبرنامه حداکثر دو آگهی تصویری و متن مرتبط با آنها را نمایش می‌دهد تا تعادل مناسبی برای درصد دیده شدن تبلیغات و آزرده نشدن مشترکان ایجاد شود.

 
 
 

1-4-2014-3-02-06-pm.png

 

حداقل سفارش برای درج آگهی، یک خبرنامه است. 

ایمیل : terapaper.ir@gmail.com