روند درخواست مقالات و مستندات علمی در تراپیپر مطابق با شکل زیر است. ابتدا سفارش جدید توسط شما ثبت می شود. در مرحله دوم شما منتظر می مانید تا سفارش شما در پایگاه قرار گیرد. به محض قرار گرفتن فایل مورد نظر در پایگاه یک ایمیل برای شما ارسال می شود تا در اسرع  وقت از  این تغییر مطلع شوید. 

سپس شما می توانید با مراجعه به صفحه نمایش مقاله (از طریق لینک ارسال شده به ایمیل و یا لینک مقاله در صفحه حساب کاربری من) آن را دریافت نمایید.

توجه داشته باشید که زمانی فرایند سفارش از نظر سیستم پایان می یابد که شما آن را تأیید کنید. چنانچه پس از دریافت فایل، سفارش را تأیید ننماید، هزینه مربوطه به صورت رزرو در حساب شما می ماند و شما قادر به استفاده از آن نیستید. همچنین چنانچه بیش از ۳ سفارش تایید نشده داشته باشید امکان ایجاد سفارش جدید برای شما مقدور نخواهد بود.

 

process

با تشکر 

 

درصورتی که تمایل دارید مطالب بعدی مرتبط با این موضوع و دیگر مطالب مفید و مورد نیاز محققین و پژوهشگران را دریافت کنید، در خبرنامه سایت که در حاشیه همین صفحه است و یا در این لینک ثبت نام کنید. 

همچنین "دسته بندی موضوعات" در حاشیه صفحه وبلاگ، به شما در پیدا کردن اطلاعیه ها و پست های مرتبط با این موضوع، کمک خواهد کرد.