99988

بار نصب شده است

همیشه به فکر راه های بوده ایم که بتوانیم ابزار هایی را ایجاد کنیم تا بواسطه آنها کارها را ساده تر و در زمان کمتر انجام دهیم. اینبار تیم فنی تراپیپر افزونه ی گوگل کروم را ارائه کرده است تا کاربران بتوانند در هنگامی که در سایت های مختلف و دیتابیس های مختلف در حال تحقیق و جستجوی مقالات خود هستند در همان صفحه مقاله خود را در تراپیپر سفارش دهند.

 

 

 

 

اگر شما تا به حال از افزونه های گوگل کروم استفاده نکرده اید :

گوگل کروم به عنوان یک مرورگر پیشتاز در عرصه ی وب شناخته می شود، یکی از علت های مهم این پیشتازی، افزونه های بسیار زیاد و کاربردی این مرورگر هستند که قابلیت اضافه شدن امکانات مختلفی را به مرورگر کروم اضافه می کنند. سری به این آدرس بزنید تا اطلاعات بیشتری کسب نمایید 

http://chrome.google.com/webstore

افزونه ها به سادگی بر روی مرورگر نصب می شوند و فرآیند خاصی بیش از یک کلیک ندارند.

 

 

 

افزونه ی تراپیپر چه ویژگی هایی دارد؟

این افزونه به مرورگر شما و البته شما، این قابلیت را می دهد که بتوانید در حین مشاهده و جستجوی مقالات در وبسایت های ناشرین علمی، مستقیما مقاله ی مورد نظر را در تراپیپر سفارش دهید و جالبتر این است که  این کار نیاز به یک کلیک دارد.

 

 

 

چگونه کار می کند؟

پس از اینکه افزونه بر روی مرورگر شما نصب شد، خود به خود فعال می شود، حالا هر زمانی که شما به صفحاتی از وبسایت های ناشران مراجعه بفرمایید در کنار عنوان مقالات یک آیکن ‌ظاهر می شود که اگر بر روی آن کلیک کنید در صفحه ی جدیدی به تراپیپر می آیید و سفارش شما پس از تایید شما ثبت می شود.

 

 

 

 

 

 

چگونه نصب می شود؟

برای استفاده از این افزونه شما باید از مرورگر کروم استفاده کنید ( قاعدتاً ). برای نصب این افزونه ی تراپیپر، بر روی لینک زیر کلیک کنید و پس از مراجعه به webstore در سایت گوگل بر روی دکمه ی  Add to Chrome کلیک کنید.

 

 

برای نصب افزونه اینجا کلیک نمایید 

 

 

 

;

 

 

 

این افزونه در چه سایت هایی فعال می شود؟

ما سعی کرده ایم که تعداد زیادی از سایت های ناشرین مقالات را تحت پوشش قرار بدهیم. در حال حاضر ( ورژن اول) بیش از ۱۵۰ پایگاه تحت پوشش این افزونه قرار گرفته اند.

 

 

تکلیف دوستداران دیگر مرورگر ها چیست؟

کاربران محترمی که از مرورگر Interner Explorer استفاده می کنند، نمی توانند از این افزونه استفاده کنند، چرا که این نرم افزار قابلیت اضافه شدن افزونه های جدید را ندارد، همچنین روند های آماری بیانگر این است که این مرورگر به شدت محبوبیت خود را از دست داده است.

برای دوستداران فایرفاکس نیز این افزونه تهیه شده است و شما می توانید از این لینک آن را دانلود نمایید.

 

 

لطفا نظرات خود را از طریق ایجاد کامنت در همین صفحه و یا صفحه ی تماس با ما برای ما بفرستید.

با تشکر 

تیم فنی 

 

درصورتی که تمایل دارید مطالب بعدی مرتبط با این موضوع و دیگر مطالب مفید و مورد نیاز محققین و پژوهشگران را دریافت کنید، در خبرنامه سایت که در حاشیه همین صفحه است و یا در این لینک ثبت نام کنید. 

همچنین "دسته بندی موضوعات" در حاشیه صفحه وبلاگ، به شما در پیدا کردن اطلاعیه ها و پست های مرتبط با این موضوع، کمک خواهد کرد.