terapaper is the best
 
جشنواره وب ایران از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات است که تاکنون پنج دوره آن از سال ۱۳۸۷ برگزار گردیده است. پنجمین جشنواره وب ایران با همکاری مرکز رسانه های دیجیتال ورازت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
 
 
وبسایت تراپیپر تندیس بهترین سایت علمی را در جشنواره وب ایران دریافت کرد. مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره وب ایران با حضور بزرگان و فعالان وب در مرکز همایش موسسه مطالعات بهروری و منابع انسانی برگزار شد .
 
در این دوره از جشنواره وب ایران بیش از ۶۰۵۲ وب سایت با یکدیگر به رقابت پرداختند که سایت های برتر توسط ۱۴۰ داور که از میان متخصصان این حوزه٬ وبلاگ نویسان و خبرنگاران حوزه فناوری اطلاعات٬ مدیران سایت های برتر فارسی انتخاب شده اند. در این میان با رای مثبت هیات داوران سایت تراپیپر به عنوان بهترین سایت علمی ایران معرفی شد و جایگاه نخست را در عرصه علمی در سطح کشور از آن خود نمود. 
 

دبیرخانه پنجمین جشنواره وب ایران اسامی نامزدهای دریافت تندیس بهترین وب سایت سال ۱۳۹۱ را اعلام کرد. اسامی و اطلاعات برندگان در پنجمین جشنواره وب ایران در آدرس http://directory.iranwebfestival.com/1391 برای عموم قابل مشاهده است.
 

اختتامیه پنجمین جشنواره وب ایران چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ در سالن همایش‌های پژوهشگاه فضای مجازی (شورای عالی فضای مجازی) با حضور مدیران وب سایت برتر فارسی٬ مدیران سایت‌های کاندیدا و داوران برتر پنجمین جشنواره وب ایران برگزار شد. جشنواره وب ایران امسال با حمایت مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌گردد.

از ملاک‌های داوری در پنجمین جشنواره وب ایران می‌تواند به محتوا (Content)، ساختار و مسیر (Navigation)، طراحی دیداری (Visual Design) کارکرد(Performance) تعامل (Interactivity) تجربه کلی (Overall Experience) اشاره کرد.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص جشنواره وب ایران به آدرس www.iranwebfestival.com مراجعه کنید.

 نماد الکترونیکی تندیس بهترین سایت علمی کشور

 
 

درصورتی که تمایل دارید مطالب بعدی مرتبط با این موضوع و دیگر مطالب مفید و مورد نیاز محققین و پژوهشگران را دریافت کنید، در خبرنامه سایت که در حاشیه همین صفحه است و یا در این لینک ثبت نام کنید. 

همچنین "دسته بندی موضوعات" در حاشیه صفحه وبلاگ، به شما در پیدا کردن اطلاعیه ها و پست های مرتبط با این موضوع، کمک خواهد کرد.