نبود سایت و سامانه ای با امکانات و تجهیزاتی نظیر تراپیپر و همچنین وجود پشتوانه ای غنی از صاحبان فکر و اندیشه و حضور دلسوزانه تعداد زیادی دانشجویان عضو کنسرسیوم فراهم کننده مقاله از دانشگاههای مختلف جهان باعث شده تا تراپیپر به سبب کیفیت و همچنین سرعت ارائه خدمات جایگاه ویژه ای را در بین مشتریان و دانشگاههای کشور کسب نماید و مورد استقبال بی نظیر اساتید و دانشجویان قرار بگیرید.  این موضوع نیز بارها از منظر داوران حوزه فناوری اطلاعات مورد تحسین و همچنین در محافل مختلف خبری مورد بازتاب قرار گرفته و موجب شده تا تراپیپر نور امید بسیاری از محققین کشور باشد.

 

employment-header.jpg

 

 

 

مشاهده مطالب درج شده در قسمت ارزیابی مشتریان در صفحه اول سایت نشان میدهد که  جمع کثیری از دانشگاهیان کشور خواستار ادامه این روند با قدرت هرچه بیشتر و  خواستار ارائه خدمات جدیدتری از تراپیپر با این کیفیت هستند.

 

با توجه به این موضوع و نیاز به پاسخی در شاءن این همه محبت  و استقبال، تصمیم داریم تا با گسترش حوزه های تخصصی، تراپیپر را از سطح فعلی ارتقا داده  و بخش هایی  دیگر از نیاز دانشجویان داخل و خارج را پوشش دهیم .

 

به  این منظور در چند حوزه فعالیتمان را گسترش می دهیم و تصمیم داریم تا کادر فنی و همکاران عضو کنسرسیوم فراهم آورندگان مقاله را در بهترین سطح ممکن ارتقا دهیم  و با جذب نیروهای جدید و مسلط به حوزه تحقیق از سراسر دانشگاههای جهان ، قدمی دیگر در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات برداریم.

 

شما دوست عزیز در صورتی که دارای تخصصی در هر یک از موارد ذیل می باشید، می توانید با ما تماس گرفته و پیشنهادات و انتظارات و رزومه کاری خود را ارائه کنید بعد از بررسی با شما تماس خواهیم گرفت.

 

1-     توان فراهم آوری مقالات لاتین ( مقیم داخل و خارج  از کشور) –  با ذکر نام ناشری که دسترسی  دارید

2-     برنامه نویسی تحت وب - آشنا به لینوکس – جاوااسکریپت – پی اچ  پی ( مقیم تهران)

3-     مترجم زبان (مقیم داخل)

 

برای تماس لطفا از آدرس ایمیل زیر و عنوان مرتبط با عناوین بالا استفاده نمایید

Terapaper.ir {{@}} gmail.com

با تشکر مدیریت تراپیپر

 

درصورتی که تمایل دارید مطالب بعدی مرتبط با این موضوع و دیگر مطالب مفید و مورد نیاز محققین و پژوهشگران را دریافت کنید، در خبرنامه سایت که در حاشیه همین صفحه است و یا در این لینک ثبت نام کنید. 

همچنین "دسته بندی موضوعات" در حاشیه صفحه وبلاگ، به شما در پیدا کردن اطلاعیه ها و پست های مرتبط با این موضوع، کمک خواهد کرد.