به اطلاع تمامی کاربران محترم تراپیپر می رسانیم، اگرچه تراپیپر به صحت فراهم آوری سفارش های کاربران خود مطمئن است، اما بروز خطای انسانی اجتناب ناپذیر است. با وجود این حتی اگر جزء افرادی هستید که تاکنون بیش از ۲۰۰ سفارش داشته اید و هیچ اشتباهی در تهیه آنها توسط کارشناسان تراپیپر رخ نداده است، توصیه می کنیم بلافاصله بعد از دانلود و دریافت سفارش، گزینه تایید را کلیک نکنید. ابتدا صحت سفارش را بررسی کرده و آنگاه تنها اگر سفارش خود را بطور صحیح دریافت نمودید، گزینه تایید را بزنید و هیچ اصراری به تایید بلافاصله مقاله بعد از دانلود نیست. پس از کلیک بر روی گزینه تایید، هزینه مقاله با کسر شارژ رزرو شده، پرداخت خواهد شد و مقدار شارژ رزرو شده از موجودی حساب شما بطور اتوماتیک کسر می گردد. 

همچنین به اطلاع می رسانیم در صورتی که قبل از بررسی کامل صحت مقاله، اقدام به تایید کردید و سپس متوجه شدید که اشکالی در فرایند فراهم آوری مقاله صورت گرفته است، بدیهی است که گزینه گزارش خطا را نخواهید دید چرا که بعد از تایید، بطور اتوماتیک امکان گزارش خطا از صفحه آن مقاله حذف شده است. اما این بدان معنی نیست که شارژ پرداختی برای آن مقاله را از دست داده اید.

تراپیپر تضمین می کند، که هیچ شارژی بدون دریافت خدمات صحیح از حساب شما کسر نمی گردد و در رفع نقص (علی رغم تایید مقاله) در کمترین زمان ممکن اقدام می نماید. برای این منظور بایستی به کارشناسان پشتیبانی آنلاین تراپیپر، موضوع را اطلاع داده تا پس از بررسی اقدام به گزارش خطا برای شما نمایند.

با تشکر 

واحد امور مشتریان - ارزیابی و ارتقای کیفیت