20charges.png

میزان شارژی که به شما تعلق می گیرد از ۱۰ شارژ به ۲۰ شارژ به ازای هر نفر دعوت - خرید بسته چندتایی، افزایش یافت، علت:

 

چند روز پیش در قسمت نظرات سایت تراپیپر در صفحه اول چنین نظری جلب توجه کرد لینک

امین:

من یک روز است که با سایت آشنا شدم و یک مقاله از آن گرفتم ولی همین فرآیند کوتاه بسیار لذت بخش بود. امیدوارم با همین زیبایی و نظم به کار خود ادامه دهید. ممنون

 

این دیدگاه نیز مانند صد ها نظر محبت آمیز دیگر که در صفحه اول سایت تراپیپر ثبت شده، بعد از یک روز بسیار پر کار، مایه دلگرمی و رفع خستگی شد و خوشحال شدیم که تلاش شبانه روزی مجموعه تراپیپر توانسته باعث کمک به پژوهشگران کشورمان در کمترین زمان ممکن با نظم و زیبایی مورد نظر امین عزیز شود.

 

این دیدگاه بدون هیچ دلیلی یک دفعه نظرمان را جلب کرد و چون برایمان مهم بود و می خواستیم بدانیم آیا نظر ایشان از میدان حرف فراتر رفته است بررسی بیشتری کردیم و دیدیم که امین عزیز در همان روز  ثبت نام، اقدام به ساختن لینک دعوتنامه ای برای وبلاگش کرده است و  باعث شد بیشتر از قبل، انرژی مثبت از نظری که محبت کرده است، دریافت کنیم. چرا که تنها یک نظر و عقیده صرف نبوده و از میدان حرف به میدان عمل تبدیل شده است، و تلاش کرده تا تراپیپر را به دیگران نیز معرفی کند.  

 

پاسخ مجموعه تراپیپر به امین عزیز

تراپیپر یک مجموعه خدماتی است که به خاطر نوع جامعه مورد مخاطب خود، همیشه افتخار کرده و حضور در این عرصه را مایه مباحات و یکی از نعمت های بزرگ می داند. لذا از اینکه سعی در ارائه خدمات کم عیب و نقص داریم، نه تنها به دلیل مرام مدیران و نگرش ذاتی اعضای مجموعه تراپیپر بوده، بلکه حضور ارزشمند بیش از چهل هزار استاد و دانشجوی تحصیلات تکمیلی در تراپیپر، میزان علاقه به کار را صد چندان می کند و همین دلیل بزرگ تنها دلیل ادامه فعالیت این مجموعه تاکنون بوده و پر واضح است که  مسیر تجارت از کوچه های پرفراز و نشیب فراهم آوری مقاله در نیمه شب! توسط کارشناسان تراپیپر و پشتیبان های آنلاین همیشه پاسخگو و تلاش های خستگی ناپذیر شبانه روزی تیم فنی و گاها خدمات رایگان سایت همچون اوتانا که این روزها سخت در تلاش برای راه اندازی مجدد آن هستند، نمی گذرد. 

 

امین عزیز و  همه دوستان و عزیزانی که تراپیپر را دستیار تحقیق مناسبی برای خود می دانید: 

در پاسخ به محبت های شما و اینکه بطور خودجوش اقدام به معرفی تراپیپر به دوستان و بازدیدکنندگان وبلاگتان کردید، بایستی بدانید که ما امروز وظیفه سنگین تری را بر دوش خود احساس می کنیم.

لذا مدیریت تراپیپر بر آن شد تا این سوال  کاربران را که " آیا میتوان در تراپیپر بدون پرداخت  هزینه، حساب کاربری را شارژ نمود؟ " را به گونه ای دیگر تغییر دهد، که " آیا میتوان در تراپیپر بدون پرداخت هزینه، حساب کاربری را بیش از گذشته شارژ نمود؟ "

 

جواب سوال جدید: بله، تنها در صورتی که معرفی کننده تراپیپر به دوستان و آشنایان خود باشید می توانید از این طریق حساب خود را شارژ نمایید!  کد دعوت خود را برای دوستان از طریق ایمیل ارسال کنید و یا با درج کد در تابلو اعلانات دانشگاه و وبلاگ و سایتتان و یا انجمن هایی که عضو هستید تراپیپر را به همگان معرفی نمایید. چگونگی تعامل تراپیپر با شما در اینجا  ذکر شده است که نسبت به قبل، میزان شارژی که به شما تعلق می گیرد از ۱۰ شارژ به ۲۰ شارژ به ازای هر نفر دعوت - خرید بسته چندتایی، افزایش یافت. 

 

راهنما و چگونگی تعامل تراپیپر با شما در اینجا

 

امین عزیز امیدواریم توانسته باشیم با این اقدام ناچیز، حسن نیت تراپیپر را که همان خدمت به جامعه دانشگاهی کشور است بیش از گذشته نشان داده باشیم و با این حرکت، جمع بیشتری از اساتید و دانشجویان را از مزایا و خدمات تراپیپر بهره مند نماییم و همچنان بهترین وبسایت علمی کشور در دل های کاربران سایت باقی بمانیم. 

دانلود فایل تصویری معرفی تراپیپر در شبکه سه سیما

 

ارادتمند شما

مجموعه تراپیپر