request

خدمات رسانی تراپیپر در آستانه سال تحصیلی جدید

همانند سال های گذشته در آستانه سال تحصیلی جدید، تلاش می کنیم تا با فراهم آوری به موقع و سریع سفارش های کاربران با وجود ترافیک بسیار سنگین تعداد سفارش ها در این ایام، کندی و تاخیر در فرایند فراهم آوری وجود نداشته باشد. لذا از آنجایی که می خواهیم خدمات خود را با کیفیت بسیار زیاد ارائه دهیم و برای اینکه بتوانیم در همه ساعات شبانه روز پاسخگوی آنلاین و تامین کننده آنلاین داشته باشیم تا محققان عزیز با حداقل تاخیر به پژوهش خود ادامه دهند، نیروهای جدیدی را به کار گرفته ایم. اما به واقع اگر روحیه دانشجویی و انگیزه های پر قدرت اعتلای علمی کشور نبود، اعضای محترم مجموعه تراپیپر نمی توانستند با دستمزد دانشجویی بسیار پایین به کار خود ادامه دهند.

با وجود همه این مشکلات، از نوع و شیوه خدمات رسانی خود خرسندیم و قطعا و بدون شک امروز می توانیم مدعی شویم که (بقول خود شما عزیزان) یکی از برترین سایت های خدماتی کشور هستیم و چه افتخاری بالاتر از این که خدماتی که ارائه می دهیم به بهترین ها و نخبگان کشور عزیزمان، جامعه دانشگاهی کشور، اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در تمامی رشته های علوم پایه، مهندسی، علوم انسانی، هنر، پزشکان و متخصصان عزیز است.

این دلایل مهم باعث شده امروز تمرکز برخی موسسات خدماتی-علمی، برخی انجمن های علمی از دانشگاه های سراسر کشور، شرکت ها و حتی تعدادی از کافی نت ها! و ...  به خرید مقاله از تراپیپر شده و به فروش آن با قیمت هایی در حدود دو یا سه برابر بپردازند و یا اینکه مطلع شده ایم در این ایام، چند دانشجو گرد هم آمدند و بصورت گروهی با یک حساب مشترک نزد تراپیپر قصد دارند تا در آستانه سال تحصیلی جدید، اقدام به تهیه مقاله برای هم کلاسی های خود نمایند. 

دقیقا اینجاست که مدیریت تراپیپر همواره در ابراز نهایت حسن نیت خود به جامعه دانشگاهی کشور پیشتاز بوده که نه تنها از فروش مقاله توسط این مجموعه ها با تعرفه هایی بالاتر از تعرفه های تراپیپر دلخور نشده، بلکه حتی با ارائه بسته های با تخفیف بیش از ۵۰ درصد، اخیرا بسته های ۲۰۰۰ شارژی، همواره سعی کرده تا این مجموعه های دانشجویی را با تخفیف خدمات تقویت کند تا برای ادامه فعالیت خود توجیه اقتصادی داشته باشند. چرا که معتقدیم با این حرکت موجب می شویم تا حرکت علمی محققان کشور که وابسته به تامین مقاله های علمی با هزینه بسیار اندک است، متوقف نشود و با کمال میل، دست افراد جدیدی که حقیقتا می خواهند برای رساندن مقاله به دانشجویان و محققان عزیزمان فعالانه عمل کنند را به گرمی می فشاریم.

در سال تحصیلی جدید نیز مثل سال های گذشته، از همه سایت ها و شرکت های مشتری تراپیپر، با ارائه بسته هایی با تخفیف بیشتر حمایت خواهیم کرد و باعث خرسندی است که به هر طریقی جامعه دانشگاهی کشور از خدمات تراپیپر بهره گیرد، بی واسطه یا با واسطه! و از این بابت خدا را شکر می کنیم.

همانطور که شاهد هستید، اگر کمک چندی از هموطنان دانشجویمان، در کنار وقت اندکی که برای تحصیل دارند نبود، امروز بدون شک هزینه های تهیه سفارش مقاله، دقیقا مطابق همان قیمت های ناشران بین المللی، ۳۰ تا ۱۰۰ دلار برای هر مقاله می بود. اینک تراپیپر به عنوان بهترین وب سایت علمی کشور که کمیاب ترین مقالات را با کمک بسیاری از دوستان شبیه به خود شما در داخل و خارج از کشور تهیه می کند، با مشاهده این همه استقبال، راهی جز ادامه این طریق ندارد و مانند گذشته امید داریم آنانی که می خواهند و توانایی دارند، برای اینکه تراپیپر دستیار تحقیق (به قول یکی از دوستان، دستیار تحقیق رایگان!) همچنان باقی بماند، با حمایت های خود موجب پویایی موتور محرک مجموعه علمی تراپیپر شوند، به طوری که امروز بدون هیچ شک و تردیدی تنها مرجع علمی همه محققان کشور، تراپیپر است.

در سال تحصیلی جدید ما همچنان تلاش می کنیم تا بسیاری از هزینه ها به کاربران تحمیل نشود و همچنان با خدمت رسانی شبانه روزی در مجموعه ای که توجیهی جز خدمت به جامعه دانشگاهی چیز دیگری باعث قوام آن نیست، برای پیشبرد روند تحقیق در کشور گامی برداشته باشیم و تعرفه ها را در آستانه ترم و سال تحصیلی جدید تا حد ممکن ثابت نگه داریم. اما همانطور که می دانید افزایش تعرفه خدمات، تاثیری بر شارژ های موجود در حساب کاربران که پیشتر تهیه کرده اند، نخواهد داشت.

با آرزوی موفقیت شما